• Makina & Robot Koruma Fensleri
  • +90 224 224 0 787
  • info@surfence.com

SURFENCE

Surfence Firma Cephe

KURUMSAL

Surfence Makine Endüstriyel Panel , makina ekipman güvenlik sistemleri sektöründe%100 yerli üretimilkesiyle 2017 yılında Bursa Nilüfer Organize Sanayi bölgesinde kurulmuştur.

Şirketimiz halen Bursa Kayapa Sanayi Bölgesinde 4000m2 kapalı alandaki fabrikasında ticari faaliyetini sürdürmektedir.

Surfence’in patentli bağlantı sistemi, basit bir koruma konseptinin ilerisine geçmek için tasarlanmış, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını doğrultusunda geliştirilerek nihai halini almıştır.

Müşteri taleplerini, uygulanabilir üretim projelerine dönüştürme ve bunları yüksek kalite standartlarında üretme yeteneği SURFENCE’e sektörde benzersiz bir avantaj sağlayarak kısa sürede alanının en önemli hizmet sağlayıcıları arasında yer almasını sağlamıştır.

İşimize, çalışanlarımıza, çözüm ortaklarımıza verdiğimiz değer mutlak müşteri memnuniyeti ilkemizle hergeçen gün büyüyen şirketimiz CE sertifikasonuda dahil tüm AB direktiflerini sağlamaktadır. Alanındaki tüm testlerden başarı ile çıkarak tüm sertifikasyonları almaya hak kazamıştır.

Modüler Sistem

Sürdürülebilirlik ve iş/zaman kavramı ile hareket ederek tüm ürünlerimizi kolay kurulabilir şekilde üretmekte ve geliştirmekteyiz.

Sorunsuz Teslimat

İşletmeniz nerede olursa olsun, ürünlerimizi dilediğiniz yolla sizlere ulaştırarak zaman kaybetmeden kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Satış Sonrası Destek

Dilediğiniz zaman ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir yada mevcut ürünlerinize ek modüller ile çalışma alanlarınızı geliştirebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza uygun üretim imkanı

Firmanızın Kurumsal Yapısına Özel Fence Sistemleri

İletişim
Profesyonel ekibimizden yardım alın...